Iedereen burgemeester - bevraging

Avelgem - Internationale Dag tegen holebi en trans fobie - vlag

Beste Avelgemnaar, beste inwoner,

Iedereen heeft een mening, alleen wordt die niet altijd gehoord.

Wij willen wel graag weten hoe u aankijkt tegen ons dorp en het beleid dat hier wordt gevoerd. Kruip in de rol van burgemeester en vertel ons wat u belangrijk vindt voor Avelgem. Want een dorp als Avelgem goed besturen, dat doen we beter samen. Laat u horen!

Via deze link 'iedereen burgemeester' kan u onze bevraging terugvinden.

Hoe bekijkt u onze gemeente Avelgem en wat zou u willen verwezelijken. Neem even uw tijd en schrijf uw gedachten neer.

Alle suggesties zijn welkom. Iedereen, ongeacht haar of zijn achtergrond, studies, politieke voorkeur, enz., mag meewerken. Er is slechts één toetssteen: draagt het idee bij aan de toekomst van onze gemeente?

N-VA Avelgem bevraging 'iedereen burgemeester'


Elk respectvol voorstel is welkom, ook als het niet in de winkel van ons past. Dat kan dus veel zijn, behalve racistische uitlatingen of het beledigen van groepen of personen of voorstellen die het gemeentelijke niveau overstijgen,.

Samen gaan we ervoor.

Jan Pille

Voorzitter/Webbeheerder N-VA Avelgem

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is